Urządzania pokoju dziecka

Podczas urządzania pokoju swojego dziecka chcesz, by zachował on świeżość oraz powiew dziecięcych lat. Jak większość rodziców starasz się, aby nie był zatłoczony zbyt dużą liczbą przedmiotów, tak, żeby pociecha miała dużo miejsca do zabawy. Meble i akcesoria dziecięce występują aktualnie w prawie każdym sklepie, a ich wybór jest szeroki. Bogactwo kolorów oraz faktur powoduje, że nie potrafimy często zdecydować się na kolor wiodący i powstaje artystyczny nieład.

Niektórym dzieciom taki stan rzeczy będzie się podobał, jednak część będzie czuła się nieswojo atakowana z każdej strony feerią barw. Projektanci zalecają więc wybór dwóch kolorów wiodących, do których w razie potrzeby można dodać jeden kolor dodatkowy (zazwyczaj jest to barwa z odmiennej palety). Dobrym wyborem jest dopasowanie dodatków i wyposażenia do jasnych ścian np. w kolorze bieli czy szarości. Tak pomalowane ściany sprawiają wrażenie czystości oraz porządku w pomieszczeniu – co przy dziecku jest bardzo ważne. Zasłony dziecięce powinny być dobrane do wiodącego koloru i tak z bielą możemy połączyć każdy kolor wedle uznania, do szarości pasować będzie chabrowy przełamany dodatkami w barwach limonki. Polecam zapoznać się z ofertą takich zasłon na: szwalnia-snow.pl/zaslony-dzieciece.

Jeżeli nasz syn czy córka mają już z góry wybrany kolor – pozwólmy im na zrealizowanie swoich planów. Z wybranej przez pociechę barwy również można wyczarować piękny pokoik – wystarczy umiejętnie rozłożyć dekoracje oraz zastosować meble w stonowanych kolorach. Nadmiar zabawek nie powinien być przeszkodą, nie każde dziecko potrzebuje maksimum wolnej przestrzeni, część z nich woli przebywać wśród swoich pluszowych przyjaciół. Uszanujmy więc wolę naszego dziecka, a one uszanuje naszą.

No Replies to "Urządzania pokoju dziecka"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.