Kochasz minimalizm, nie musisz rezygnować z funkcjonalności

Prostota, dominacja światła, minimalizm – połączony z funkcjonalnością. „Nic dodać – nic ująć”, by najtrafniej opisać filozofię mebli skandynawskich.
Aranżacja nowoczesnych wnętrz, to wymagająca dziedzina.
Chcemy, by było nowocześnie, przytulnie, z niepowtarzalnym charakterem.
Kochamy światło, tak doskonale podkreślające przestrzeń, uwielbiamy prostotę wnoszącą spokój w zabieganą codzienność, chcemy wreszcie, zachowując rozsądek, posiąść maximum funkcjonalności wyposażonych przez nas wnętrz.. Zadanie wydawałoby się karkołomne.
Czy na pewno?
Meble skandynawskie zapewniają nam spełnienie wszystkich wymagań, marzeń, planów. Meble skandynawskie – to swoista filozofia, urządzania – organizowania – wyposażania wnętrz.
Meble skandynawskie to światło, pełna dobrego gustu prostota i wyjątkowa, tak potrzebna na co dzień, funkcjonalność.
Niespełniona tęsknota do natury, a podświadomie tęsknimy wszyscy, przestaje być niedoścignionym marzeniem, jeśli do pomocy wezwiemy skandynawski styl. Jasne barwy, uroda surowego drewna, kilka prostych zasad – uczyni z naszego wnętrza coś, z czego, nie dość że będziemy dumni, to dodatkowo owo stworzone przez nas „coś”, stanie się niewyobrażalnie niezbędne. Coś, bez czego trudem wydaja się codzienność. Meble skandynawskie, to jeden ze składników stylu skandynawskiego. Meble skandynawskie, przede wszystkim, wnoszą w nasze życie poczucie spokoju, ład, czystość i rzecz nie do przecenienia – minimalizm połączony z niespotykaną gdzie indziej funkcjonalnością.
Bo czyż nie pięknym jest posiadanie wnętrza, tak przestronnego, jak i pełnego funkcjonalności? Pytanie retoryczne… Skandynawowie to ludzie niemal namacalnie obcujący z przyrodą, a ta jest przecież pełna najbardziej logicznych rozwiązań. Rozwiązań służących zdrowiu, poczuciu estetyki – jednocześnie do bólu praktycznych. Takie cechy posiadają meble skandynawskie.

No Replies to "Kochasz minimalizm, nie musisz rezygnować z funkcjonalności"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.