Sztuczna inteligencja szuka ubezpieczeń na pojazdy

Wydawać by się mogło, że sztuczna inteligenta to tylko roboty, które mają w przyszłości zastąpić ludzi. Okazuje się, że my często korzystamy z możliwości, jakie daje sztuczna inteligencja, czego dowodem jest agentbot, czyli specjalna aplikacja do szukania ubezpieczeń. Działa to bardzo sprawnie i szybko, dlatego my ograniczamy swój czas, który jest potrzebny do szukania ubezpieczenia dla klienta. Klient przychodzi i chce na samochód z dużym silnikiem ubezpieczenie OC. Gdyśmy mieli korzystać ze starej metody szukania to teraz zaczyna się dopiero praca. Wpisujemy dane i wskazujemy ofertę z jednego towarzystwa ubezpieczeniowego. Klient mówi, że chciałbym to porównać z innymi i co? Wpisujemy znowu dane i szukamy dalej i dalej. Minuty lecą, a klient zaczyna się niecierpliwić. Gdybyśmy w swojej firmie ubezpieczeniowej mieli aplikacje agentbot to sytuacja nie miałaby miejsca. 

Mnóstwo ofert w jednym miejscu

Współpracując z kilkoma czy kilkunastoma towarzystwami można w mgnieniu oka zrobić całe wyliczenie. Od razu mamy gotowe oferty, a szczegóły z nimi związane dopracowujemy z klientem. To nie zajmuje wiele czasu, dlatego klient będzie bardzo zadowolony. Jeszcze bardziej będzie się cieszył z tego, że uzyska niskie stawki składek. Na pewno do nas jeszcze wróci i jeśli znajomi albo rodzina będą szukać ubezpieczenia to wskaże nas, jako najlepszych w całym mieście. Warto? Oczywiście, że tak, bo można na tym dużo więcej zarobić.

Oferta dopasowana do wymagań klienta

Mając wielu klientów każdego dnia zaoszczędzimy bardzo dużo cennego czasu. Na tym na pewno też nam zależy. Nie ma nic gorszego jak ciągłe wpisywanie danych i szukanie i szukanie. Nie będzie chciało nam się tego robić. W przypadku agentbot można sobie to jeszcze ułatwić. Można skorzystać ze specjalnej aplikacji mobilnej i w ten sposób skanujemy kod z dowodu rejestracyjnego samochodu. W ułamku sekundy dane są wprowadzone, a my rozpoczynamy proces poszukiwania oferty dla naszego klienta.  To po prostu warto mieć, bo ułatwiamy sobie swoją pracę.

No Replies to "Sztuczna inteligencja szuka ubezpieczeń na pojazdy"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.