Jak zaktualizować nawigację Land Rovera

Aktualizacje nawigacji zaleca się przeprowadzać zazwyczaj co kwartał, większość aplikacji informuje nas o dostępnej aktualizacji oprogramowania, niektóre zaś przeprowadzają aktualizacje w tle. Z zalet systematycznego aktualizowania nawigacji możemy wymienić kilka najważniejszych. Po pierwsze, dzięki temu uzyskujemy informacje o aktualnych dostępnych drogach, nowych lub też wcześniej nieuwzględnionych. Drugą, ważniejszą kwestią jest szereg funkcji dodatkowych wchodzących z aktualizacjami takimi jak informacje o natężeniu ruchu, obliczaniu czasu przejazdu trasy przy danej prędkości, wyszukiwanie dróg omijających korki lub też ostrzeżenia o stanie nawierzchni. Szczególnie ważna jest aktualna nawigacja w samochodach marek typu Land Rover, które często służą jako samochody nie tylko do jazdy po asfalcie, lecz także w offroadzie. Przez nieaktualną nawigację może dojść do sytuacji gdy samochód będzie chciał nas przeprowadzić drogą na ten moment nieprzejezdną lub prowadzącą na teren zamknięty, w którym jazda może powodować zagrożenie dla kierowcy.

Jak zaktualizować nawigacje

Najlepszym rozwiązaniem jest pomoc specjalisty lub firmy zajmującej się oprogramowaniem samochodowej nawigacji fachowo, jedną z większych firm zajmujących się aktualizacją czy też tłumaczeniem nawigacji jest Fabryczne.pl, firma ta ma w ofercie usługi takie jak aktualizacja nawigacji Land Rover, lub też konwersja z USA na EU. Jeśli chodzi o rodzaje nawigacji marki Land Rover, które podlegają usłudze są to:
-Land Rover Incontrol Touch Pro / Touch Pro Duo, w które wyposażone są modele takie jak Land Rover: Discovery, Discovery Sport, Land Rover: Range Rover, Range Rover Sport, Land Rover: Range Rover Velar.
-Land Rover Incontrol Touch, występujący w modelach Land Rover: Discovery, Discovery sport, czy też Land Rover: Evoque.
-Land Rover Incontrol Touch Plus 2.1, który może wchodzić w wyposażenia Land Rover: Discovery, czy też wersji Discovery Sport, Land Rover: Evoque, Land Rover: Freelancer, Land Rover: Range Rover i Range Rover Sport.
Oprócz aktualizacji nawigacji możemy też wgrać odpowiadającego nam lektora lub lektorkę i przy sprowadzaniu samochodu ze Stanów Zjednoczonych, co w przypadku marki Land Rover jest popularne ze względu na różnice cen w odniesieniu do rynku europejskiego. Możemy też zmienić język oprogramowania na polski, wykonać konwersję radia z USA na EU co pozwoli nam odbierać polskie stacje radiowe lub też wgranie map europejskich.

No Replies to "Jak zaktualizować nawigację Land Rovera"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.