Suitcase Fusion 9

Zajmujesz się zawodowo typografią? A może składasz czasopisma lub projektujesz znaki graficzne? Jeśli na co dzień pracujesz z czcionkami, to z pewnością docenisz niezawodne narzędzie do zarządzania nimi, jakim jest Suitcase Fusion 9.

Co daje Suitcase Fusion 9

Nowa wersja programu Suitcase Fusion zapewnia wiele możliwości organizacji czcionek i odszukiwania ich. Dzięki specjalnej technologii Font Sense łatwo jest zanalizować dany font i zidentyfikować go.

Suitcase Fusion 9 jest w pełni kompatybilny z programami z rodziny Adobe, takimi jak: InDesign, Illustrator, Photoshop, After Effects i InCopy. Obsługuje on również Adobe Creative Cloud. Jest przeznaczony do obsługi i zarządzania czcionkami zarówno w środowisku Windows, jak i Mac OS X. Dzięki temu programowi możesz budować kolekcję fontów, korzystając z podłączenia do biblioteki Google Font.

Oprogramowanie pozwala wyświetlać podgląd plików z wizualizacją miniatur, wraz ze szczegółowymi informacjami o dokumencie, takimi jak: typ pliku, data utworzenia, liczba użytych czcionek. Jest to możliwe bez otwierania dokumentu, w którym dany projekt został utworzony.

Kolekcje czcionek możesz zapisywać w chmurze powiązanej z TypeSync. Dzięki temu nie musisz martwić się o ich utratę. W przypadku zmiany miejsca pracy, gdy przesiadasz się z jednego komputera na drugi, masz do nich natychmiastowy dostęp. Warto wspomnieć, że funkcja ta jest bezpłatna.

Zalety Suitcase Fusion 9

Oprogramowanie to pozwala zebrać wszystkie fonty w jednym miejscu i uporządkować je według indywidualnych kryteriów. Możesz np. pogrupować je w osobnych folderach według stylu, projektu lub klienta – tak, aby ułatwić sobie pracę.

Suitcase Fusion 9, pozwoli Ci uniknąć konfliktów czcionek, w Twoich projektach. Narzędzie to automatycznie aktywuje fonty w oprogramowaniu kreatywnym, z którego korzystasz. Umożliwia także skanowanie archiwów i usuwanie uszkodzonych czcionek.

Gdzie kupić Suitcase Fusion 9

Oprogramowanie to zapewnia wsparcie profesjonalistom z wielu dziedzin. Jeśli na co dzień zajmujesz się typografią, warto zainwestować w Suitcase Fusion 9. Dzięki temu narzędziu zorganizujesz Twoja pracę i znacznie skrócisz czas potrzebny na dobranie odpowiedniego fontu, do danego projektu.

By nabyć to oprogramowanie, odjedź stronę https://www.vebo.pl/suitcase. Znajdziesz tam wiele przydatnych informacji dotyczących wersji licencji oraz sposobu zakupu.

Nie czekaj, odwiedź sklep vebo.pl i zacznij już dziś kolekcjonować czcionki z Suitcase Fusion 9!

No Replies to "Suitcase Fusion 9"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.