Stomatologia estetyczna a estetyczne, lśniąco – białe zęby

Zdrowe oraz zadbane zęby są marzeniem każdego z nas. Często jednak zdarza się tak, że wiele osób cierpi oraz czuje się nieatrakcyjnie z powodu brzydkiego uzębienia. Na szczęście z pomocą przychodzą zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej. Pomagają one w przywróceniu pięknego, naturalnego uzębienia.

Stomatologia estetyczna – a jej nieograniczone możliwości

Dziś dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii oraz specjalnych materiałów każdy pacjent może skorzystać z specjalistycznych estetycznych zabiegów stomatologicznych poprawiających wygląd zębów. A jest to możliwe dzięki doświadczonym dentystom, którzy wyspecjalizowali się w tej dziedzinie.

Wykonywane zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej dotyczą: redukcji koloru zębów, likwidacji przebarwień, poprawie kształtu zęba. Wyspecjalizowani w tej dziedzinie dentyści wykonują także wybielanie zębów specjalną lampą, skaling zębów, piaskowanie zębów, nakładkowe wybielanie zębów oraz licówki.

Wybielanie i usuwanie kamienia a piękne i zdrowe zęby

Dziś w każdym profesjonalnym gabinecie stomatologicznym są wykonywane zabiegi mające na celu poprawę koloru zębów. Najpopularniejszym zabiegiem jest wybielanie jest wykonywane za pomocą piaskowania. Metoda ta pozwala usunąć wszystkie nagromadzone złogi nazębne.

Często zdarza się tak, że odcień uzębienia ulega zmianie pod wpływem wielu niekorzystnych czynników. Barwniki pochodzące z kawy, herbaty, jedzenia czy palenia tytoniu przyczyniają się do tego, że żeby tracą naturalny, lśniąco – biały kolor. Ich barwa zmienia się także wraz z wiekiem. Dzieje się tak ze względu na zachodzące zmiany przezierności oraz koloru zębiny. Wówczas to, aby skutecznie poprawić kolor uzębienia warto skorzystać ze sprawdzonej metody wybielania , jaką jest system Beyond. Dentyści po jedynką oferują wybielanie zębów za pomocą lampy Beyond Plus.

Wybielanie za pomocą tej metody polega na nałożeniu żelu wybielającego na zęby oraz jego aktywacji za pomocą tego urządzenia. Taki zabieg trwa niecałą godzinę. Po jego wykonaniu pacjent dostaje nakładki, które są odpowiedzialne za zmniejszenie nadwrażliwości zębów. Efekt wybielania uzębienia może utrzymywać się w granicach od 1.5 roku do 2 lat.

Innym sprawdzonym sposobem na piękny uśmiech są nakładki wybielające. Są one ekonomiczne oraz bardzo dobrze sprawdzają się do odświeżania efektu wybielenia. Aby otrzymać nakładki wystarczy pobrać wyciski górnych oraz dolnych zębów.

Obecnie stomatologia estetyczna oferuje także zabiegi z zakresu leczenia zachowawczego, protetycznego oraz ortodoncji. Dzięki niej wiele osób może pozwolić sobie na posiadanie pięknego uśmiechu.

No Replies to "Stomatologia estetyczna a estetyczne, lśniąco - białe zęby"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.