Skuteczna obróbka odlewów

Rzadko wspomina się o tym, że odpowiednie przygotowanie materiału przed obróbką ma istotne znaczenie przy dalszym procesie tworzenia odlewów. Inwestycja w profesjonalny sprzęt pozwoli wygenerować znaczne oszczędności. Marka Hirado posiada w swojej ofercie szereg wysokiej jakości narzędzi, stworzonych do rozpierania, łamania czy kruszenia. Zmniejszenie kosztów produkcji wiąże się bezpośrednio ze zwiększeniem zysku.

Jakie narzędzia stosować

Rozpieraki do odlewów w dużym stopniu ułatwiają pracę przy defragmentacji elementów przeznaczonych do obróbki, narzędzia te są w stanie giąć i prostować tworzywa, których człowiek nie byłby w stanie obrobić siłą własnych mięśni. Rozpieraki oferowane przez firmę Hirado posiadają parametry, które można dobrać do potrzeb i preferencji nawet najbardziej wymagającego klienta. Zakres sił dostępnych narzędzi znajduje się w przedziale od 50 do 682 kN w przypadku rozpieraków. W przypadku łamarek natomiast wartość sił oscyluje w przedziale od 121 do 1040 kN. Obróbka odlewów często, poza obróbką cieplną, wymaga skrawania lub kruszenia. Kruszarki do odlewów marki Hirado stanowią kompleksowe i profesjonalne rozwiązanie w tego typu sytuacjach. Kruszenie materiału, przed rozpoczęciem procesu topienia, w specjalnym, przeznaczonym do tego piecu, pozwoli zwiększyć wydajność pieca. Sam proces topienia przebiegnie szybciej, a my będziemy mieć pewność, że nie wynikną dodatkowe niespodziewane komplikacje związane z nieodpowiednim rozdrobnieniem materiału przed przetopieniem. Krótszy czas topienia oznacza mniejsze zużycie energii, a co za tym idzie, oszczędności. Nawet niewielkie rozdrobnienie materiału daje wymierne korzyści w procesie wytapiania. Łamarki do odlewów doskonale się sprawdzą przy większych elementach przeznaczonych do przetopienia.

Kto korzysta z narzędzi Hirado

Warto wyposażyć się w sprzęty marki Hirado. Firmy specjalizujące się w odlewach traktują kruszarki, łamarki, rozpieraki do odlewów jako obowiązkowe wyposażenie w swojej firmie. Co ciekawe, właściciele różnych firm produkcyjnych, którzy cenią sobie profesjonalizm oraz przykładają dużą wagę do optymalizacji kosztów związanych z produkcją, również sięgają po tego typu rozwiązania. Pytanie gdzie można dostać narzędzia Hirado w dobrej cenie. Sklep Polwelt oferuje ich sprzedaż: https://polwelt.pl/oferta/lamarki-rozpieraki-kruszarki-do-odlewow-hirado

No Replies to "Skuteczna obróbka odlewów"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.