Hale o przeznaczeniu rolniczym

Agrohale są odpowiedzią na szereg potrzeb. Za sprawą krótkiego czasu realizacji i solidnej konstrukcji, coraz częściej są wybierane przez rolników. Takie konstrukcje zazwyczaj stanowią powierzchnię magazynową oraz inwentarską. Ich wielkość i zastosowane rozwiązania można wybrać według indywidualnych preferencji. Jednym z przodujących producentów na rynku, jest firma Skeleton. Oferuje ona szeroką paletę konstrukcji stalowych zaprojektowanych z myślą o gospodarstwach rolnych.

Kurnik, chlewnie, obory – konstrukcje dla rolnictwa

Hale stalowe rolnicze to konstrukcje, które od samego początku tworzone są z myślą o zastosowaniu na roli. Budynki inwentarskie tworzone są pod kątem konkretnego gatunku, jaki ma być w nich chowany. Zwierzęta gospodarcze mają różną charakterystykę, co stawia wymagania np. w zakresie temperatury, jaka ma panować wewnątrz, obiegu powietrza czy naświetlenia. Dlatego już na etapie projektu stosuje się rozwiązania, mające na celu zapewnienie optymalnych warunków dla chowu.

Konstrukcja stalowa jako powierzchnia magazynowa

Budowa hal stalowych dla rolnictwa to nie tylko pomieszczenia inwentarskie. W gospodarstwie warto posiadać również powierzchnię magazynową na zboże, narzędzia, maszyny, paszę. Hale stalowe rolnicze z powodzeniem mogą pełnić taką funkcję. Budynki, których projektowaniem i realizacją zajmuje się Skeleton, są odporne na warunki atmosferyczne, dzięki czemu powierzchnia wewnątrz jest sucha i zapewnia odpowiednie warunki do tego celu. Tutaj tak samo, jak w przypadku pomieszczeń inwentarskich, warto, aby już w fazie projektu dokładnie wiedzieć co będzie magazynowane. Dzięki konkretnym informacjom firma jest w stanie stworzyć hale, która spełni oczekiwania inwestora.

Główne cechy konstrukcji hal dla rolnictwa

Hale tworzone są z kształtowników zimnogiętych. W etapie projektowania wykonuje się obliczenia, które pozwolą wybrać ich odpowiedni rodzaj. Ma to na celu zapewnienie wytrzymałości konstrukcji. Konstrukcję z fundamentem najczęściej łączy się przegubowo.

Hale stalowe w rolnictwie to doskonałe rozwiązanie na solidne budynki, które będą służyć przez długi czas. Ich wykonanie możliwe jest już w kilka tygodni, jednak zależy to od wymogów stawianych przed projektem. Celem firmy tworzącej konstrukcje rolnicze jest zapewnienie odpowiedniego zaplecza dla każdego gospodarstwa. Pomaga w tym indywidualne podejście do każdego zamówienia, już od etapu jego przyjęcia, przez proces projektowania, a na realizacji kończąc. Skeleton to jakość, która nie ma sobie równych.

No Replies to "Hale o przeznaczeniu rolniczym"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.