Udane wesele na Mazurach

Jest kilka takich dni w życiu, które chcemy pamiętać na zawsze. Chcemy również, aby inni wspominali je równie ciepło, co my. Do takich właśnie chwil z pewnością należy ślub – ten podniosły moment, kiedy dwoje kochających się ludzi powie sobie sakramentalne tak. Choć ślub jest sam w sobie przeżyciem niezapomnianym to wymaga również odpowiedniej oprawy, a zwłaszcza część poślubna, jaką jest wesele. Szukając miejsca, które jest jednocześnie romantyczne i praktyczne, polecamy wybór naszego hotelu Mazurski Raj. Mamy odpowiednie doświadczenie w organizowaniu weselnych imprez – doskonale wiemy, jak sprawić, aby każdy gość był zadowolony. Oferujemy organizację wesele pod kątem zadbania o miejsce, wystrój, menu oraz nocleg dla gości. Z chęcią doradzimy również młodym parom w kwestii doboru fotografa lub osoby, która zapewni im oprawę muzyczną – wszystko po to, by zapewnić Wam idealne wesele na Mazurach.

Nasze położenie i wyjątkowy klimat

Jak już organizować wesele na Mazurach to tylko nad brzegiem jeziora – taka lokalizacja dostarcza najwięcej estetycznych wrażeń. Jeśli marzy się Państwu wielkie wesele zorganizowane w przestrzennym miejscu w pobliżu jeziora to nasz hotel spełnia te warunki. Znajdujemy się nad brzegiem jeziora Bełdany, niedaleko miejscowości Ruciane Nida. Tak świetne położenie sprawia, że weselnicy mogą liczyć na niezapomniane wręcz widoki, a para młoda zyskuje najlepsze miejsce do przeprowadzenia sesji zdjęciowej. Do dyspozycji naszych gości pozostawiamy przestrzeń wokół hotelu, posiadamy również wydzielone sfery stworzone specjalnie dla zorganizowania imprezy na świeżym powietrzu. Na życzenie młodej pary możemy nawet zorganizować zaślubiny tuż nad brzegiem jeziora.

Pyszna kuchnia i wspaniała zabawa

Oferta gastronomiczna stanowi kolejny z naszych mocnych atutów. Weselne menu może składać się z dań kuchni europejskiej, bazować na polskich przysmakach lub być całkowicie związane z terenem Mazur. Nic nie stoi również na przeszkodzie by skomponować jadłospis weselny z wykorzystaniem dań z różnorakich kuchni. Na życzenie państwa młodych możemy zorganizować różnorakie atrakcje jak na przykład przejażdżka konna.

No Replies to "Udane wesele na Mazurach"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.