Luksusowe wyposażenie domu – inteligentna funkcjonalność

Współczesny luksusowy dom to nie tylko ciekawa aranżacja i starannie dobrane meble, ale również akcesoria i narzędzia codziennego użytku, pozwalające na zachowanie wysokiego standardu życia. Sterna Polska jest jedynym dystrybutorem urządzeń tworzonych z wyjątkową starannością i dbałością o wysoką funkcjonalność, połączoną z ciekawym designem. Jednym z nich jest mop bioniczny Hizero, który nie bez powodu został nazwany drugą rewolucją w sprzątaniu.

Specyfika mopów bionicznych Hizero

Hizero Bionic Mop to urządzenie, które skutecznie zastępuje odkurzacz i tradycyjne mopy czyszczące powierzchnie. Zastosowana w nim bioniczna technologia bywa porównywana do sposobu, w jaki zwierzęta takie jak koty oczyszczają swoją sierść. Ich języki są szorstkie, dzięki czemu przyklejają się do nich wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia z futra. W mopach Hizero zastosowano natomiast specjalny wałek, który obracając się w trakcie przesuwania po powierzchni, zgarnia z niej również wszystkie śmieci, nie tylko suche, ale i rozlane płyny. Zanieczyszczenia są następnie separowane w osobnym pojemniku, który należy opróżnić po zakończeniu sprzątania, a do mycia podłogi używana jest czysta woda znajdująca się w drugiej komorze mopa. Dzięki temu po całym procesie mamy pewność sterylnie czystej podłogi, inaczej niż przypadku tradycyjnych mopów, w przypadku których woda w wiadrze jest zabrudzona już po pierwszym ich wyżęciu.

Mop Hizero 4w1

Luksusowy dom na długo zachowa piękny i efektowny wygląd dzięki używaniu mopa Hizero. Jednym z jego atutów są także kompaktowe rozmiary i skuteczne zastąpienie innych narzędzi sprzątających, co pozwala na znaczne zaoszczędzenie miejsca w domu lub mieszkaniu. Wbudowana bateria bez problemu wystarcza na sprzątanie nawet 150 m powierzchni, a brak kabla i wbudowane kółka powodują, że mop jest wygodny w użyciu nawet w przypadku osób, które do tej pory nie znosiły sprzątania. Z kolei dla wszystkich, którzy źle reagują na hałas emitowany przez tradycyjne odkurzacze lub akurat wychowują małe dziecko często ucinające sobie drzemki w ciągu dnia, z pewnością docenią fakt, że mop Hizero jest niezwykle cichy. Jedyną kwestią, o której musi pamiętać użytkownik mopów Hizero jest wyrzucenie śmieci z pojemnika i opróżnienie pojemnika z zabrudzoną wodą, o czym informują specjalne diody. To sprzęt, który z pewnością szybko stanie się niezbędnym narzędziem w każdym luksusowym domu szczególnie wymagających klientów, stawiających na najwyższą jakość produktów, w które chcą się wyposażyć.

No Replies to "Luksusowe wyposażenie domu - inteligentna funkcjonalność"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.