Gift of Nature – marka wegańskich kosmetyków

Kosmetyki Gift of Nature to jedna z linii wegańskich kosmetyków. Produkty te zaspokajają każdą z potrzeb naszego ciała przy zachowaniu dbałości o środowisko. Gift of Nature oferuje zarówno kosmetyki na dzień jak i na noc, ze składnikami pochodzenia naturalnego. Ponadto są odpowiednie dla wegan, nietestowane na zwierzętach, a swoją dbałość o środowisko przejawiają także poprzez ułatwienie użytkownikowi segregacji, oznaczając elementy opakowań i odpowiedni dla nich kontener, a całość produktu dopełniają estetyczne i designerskie opakowania, które zwiększają przyjemność z użytkowania.

Proponowane produkty

W całej puli produktów oferowane są kosmetyki zarówno do twarzy, jak i ciała – pianka Gift of Nature do mycia twarzy sprawdzi się przy usuwaniu zabrudzeń i makijażu, bez podrażniania skóry i jej zaczerwienienia, Gift of Nature żel do mycia ciała zawiera łagodną bazę myjącą, która koi skórę i nie wysusza jej. Całości pielęgnacji dopełni balsam, który można zakupić w różnych wariantach, zależnie od potrzeb naszej skóry – nawilżający, regenerujący czy łagodzący. Są to przykłady z wielu produktów w ofercie linii, która zawiera produkty także do pielęgnacji włosów. Szampon czy odżywka także występują w wielu wariantach, oferując dobranie właściwej opcji do problemu, z którym się borykamy.

Podsumowując, kosmetyki Gift of Nature oferują nam dobry, naturalny i wegański produkt, idący z duchem less waste, oferując nam pielęgnację ciała, skóry i włosów, poprzez:

 • kremy do twarzy,
 • mgiełki do twarzy,
 • emulsje, pianki i żele do mycia twarzy,
 • balsamy,
 • kremy do rąk,
 • żele do mycia ciała,
 • oraz odżywki i szampony do włosów

i zapewniając zadowolenie z nowego zakupu.

No Replies to "Gift of Nature - marka wegańskich kosmetyków"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.