Wielkość wózka spacerowego – czy ma znaczenie

Rodzice bardzo często zwracają uwagę przede wszystkim na wagę wózka. Pomijają jednak kwestię jego wielkości. Myślą: kilka centymetrów nie zrobi różnicy. A jednak robi. Wybierz spacerówkę z szerokiej oferty firmy Quinny.

Wózki spacerowe Quinny, które będą właściwie dobrane do wieku i wielkości dziecka, zapewnią mu komfortową podróż. Dziecko z prawdziwą przyjemnością będzie wychodziło na spacer, ponieważ będzie miało świadomość, że czas na nim spędzony będzie dla niego komfortowy. Spacerówka będzie służyła maluchowi przez dłuższy czas. Nawet to 4 roku życia. W związku z tym, istotne jest, aby spacerówka rosła wraz z dzieckiem i była przystosowana do jego potrzeb. Zadbaj o to, aby Twojemu dziecku było wygodnie. Aby mogło swobodnie wyciągnąć nóżki, niezależnie od tego, w co będzie ubrane. Spacer ma być dla dziecka przyjemnością, a nie karą. W związku z tym, bardzo istotne jest to, aby czuł się on komfortowo w jego wnętrzu. Wózek w końcu wybiera się głównie dla dziecka.

Zdjęcie wózka spacerowego Quinny Buzz

Wózki spacerowe Quinny do kupienia na:  https://techsat24.pl/_blog/wozki-quinny-kolekcja-2017

Wygoda dziecka to bardzo ważna sprawa. Ale i komfort rodzica ma znaczenie. Nie wszystkie wózki spacerowe mają regulowane wysokości rączek, za które trzyma się pojazd. Ta funkcja umożliwia spacery bez bólu kręgosłupa niższym lub wyższym opiekunom. Rączki można ustawić na takiej wysokości, aby wózek wygodnie się prowadził. Wózki spacerowe Quinny takie funkcje posiadają. W związku z tym, ich prowadzenie będzie komfortowe.

Jeszcze jedna kwestia, jeżeli chodzi o rozmiar ma znaczenie. Warto poprosić sprzedawcę o test, czy wybrany model wózka zmieści się w bagażniku. Jest to niezwykle istotne. W końcu wózek chce się zabrać ze sobą również na wakacje czy weekendowe wyjazdy. Jeżeli nie będzie mieścił się w bagażniku, będzie to spory problem. Nie jest możliwe samodzielne oszacowanie tego, czy dany wózek zmieści się czy nie w bagażniku. Lepiej sprawdzić to już na wybranym modelu. Sprzedawca takiego testu nie powinien nam odmówić. Powinien wyjść naprzeciw potrzebom klienta, szczególnie, że wózek to jednak spory wydatek. W związku z tym, osoba kupująca musi mieć pewność, że dokonuje dobrego wyboru.

No Replies to "Wielkość wózka spacerowego – czy ma znaczenie"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.