Co czeka nas w nowej edycji Rolnik Szuka Żony 8?

Kilka dni temu wyemitowany został pierwszy odcinek nowej edycji programu Rolnik Szuka Żony. W odcinku zaprezentowani zostali główni bohaterowie 8. odsłony programu. Kim są, czym się zajmują i jakie są ich oczekiwania? 

Rolniczki szukają męża

Pojawienie się kobiet jako głównych bohaterek programu nie jest dla nas już nowością. W 8. edycji programu poznamy dwie rolniczki. Pierwszą z nich jest 56- letnia Elżbieta. Elżbieta określa się jako osobę, której zaufanie jest ciężko zdobyć. Wynika to z jej przeszłości. Ma trójkę dzieci i dwa nieudane małżeństwa za sobą. Dwóch z jej mężów nadużywało alkoholu. Elżbieta jest jednak niezwykle silną kobietą. Na co dzień zajmuje się plantacją truskawek.

Drugą rolniczą jest 28- letnia Kamila. Widzów zachwyciła swoją piękną urodą i wdziękiem. Kamila to kobieta sukcesu. Pomimo młodego wieku prowadzi prężnie rozwijającą się firmę. Zajmuje się ona uprawą pieczarek.

Czuje losy będziemy śledzić? 

Poza dwoma kobietami, w programie zobaczmy również sześciu panów. Każdy z nich jest inny. Mają jednak wspólny cel. Wszyscy chcą poznać kobietę, z którą będą mogli założyć szczęśliwą rodzinę. W programie wystąpi:

  • 26 – letni Stanisław. Jego pasją jest lotnictwo. Kiedyś już był zaręczony. Teraz jednak gotów jest na poznanie nowej kandydatki na żonę. 
  • 33 – letni Maciej. Maciej jest byłym wojskowym. Obecnie zajmuje się jednak hodowlą krów i ptactwa.
  • 55 – letni Krzysztof. Swoje gospodarstwo prowadzi na urokliwych Mazurach.
  • 31 – letni Emil. Emil już raz wystąpił w programie. Wtedy walczył o względy Magdy. Tym razem to o jego uwagę będą zabiegały panie.
  • 37 – letni Łukasz. W młodości był wicemistrzem w zapasach. Jest ojcem 10 – letniej Jagody. 
  • 23 – letni Kamil. Pasją do rolnictwa zaraził go dziadek, któremu wiele zawdzięcza. 

Program Rolnik Szuka Żony cieszy się dużą popularnością wśród widzów. Wynikiem programu jest także wiele udanych związków i maleństw. Jak potoczą się losy nowych bohaterów? Dowiemy się niebawem.

fot. https://www.facebook.com/rolnikszukazony/

No Replies to "Co czeka nas w nowej edycji Rolnik Szuka Żony 8?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.