Bezgotówkowe płatności na stacjach benzynowych z kartą FLOTEX POLSKA

Jak skutecznie zarządzać swoim budżetem przeznaczonym na utrzymanie i eksploatację floty samochodowej w firmie oraz ułatwić dokonywanie zakupów paliwa na stacjach benzynowych w całej Polsce? Rozwiązaniem stosowanym coraz częściej przez właścicieli firm i osoby prowadzące nawet jednoosobową działalność gospodarczą są karty paliwowe Flotex Polska, którymi można dokonywać transakcji bezgotówkowych.

Zasady działania kart paliwowych

Karta paliwowa Flotex umożliwi dokonywanie transakcji bezgotówkowych na stacjach benzynowych Orlen, BP, Shell i Bliska, działając w systemie pre-paid. W zależności od potrzeb klientów, możliwe jest uzyskanie trzech różnych rodzajów kart:
– kart imiennych – wystawionych na dane osobowe kierowcy, które pozwalają mu na zatankowanie dowolnego auta lub napełnienie zbiornika zewnętrznego,
– kart przypisanych do numeru rejestracyjnego, które służą wyłącznie do tankowania samochodu nimi oznaczonego,
– kart firmowych, które są wystawiane na ogólne dane firmy, pozwalając zatankować dowolne auto lub zbiornik zewnętrzny.

Dodatkowo przy zakupie karty można wybrać pakiety kartowe, dające limit na zakupy towarów i usług, które dostępne są na stacjach paliwowych. Inną możliwością rozszerzenia ustawień wydawanych kart flotowych jest konieczność podawania stanu licznika kilometrów w momencie tankowania na stacji, co umożliwia głębszą analizę zużycia paliwa przez samochodowy firmowe.

Jak można otrzymać karty paliwowe Flotex Polska?

Karty flotowe Flotex Polska otrzymywane są po dopełnieniu minimum formalności. Klienci wybierający tego typu rozwiązanie nie muszą więc uzyskiwać jakichkolwiek gwarancji bankowych, ubezpieczeniowych lub składać depozytu. Aby zawrzeć umowę na karty paliwowe Flotex Polska potrzebne są jedynie skany dokumentów rejestrowych firmy, takich jak NIP, REGON, odpis KRS lub CEIDG. Należy również online wypełnić wniosek o wydanie oraz używanie kart flotowych, które wysyłane są do klientów drogą pocztową i docierają na ogół po 10 dniach roboczych na wskazany adres.

Zapraszamy do sprawdzenia oferty kart paliwowych bezgotówkowych dla firm w całej Polsce przygotowanej przez Flotex Polska oraz zamówienie odpowiedniego pakietu spełniającego indywidualne zapotrzebowanie każdego przedsiębiorstwa.

No Replies to "Bezgotówkowe płatności na stacjach benzynowych z kartą FLOTEX POLSKA"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.