Kontroluj swoją firmę z Versum

Elektroniczny system Versum to idealne narzędzie do stałego, całodobowego kontrolowania pracy firmy. Dzięki Versum możesz na bieżąco monitorować wszystkie najważniejsze informacje na temat swojej firmy i porównywać je z działaniami konkurencji.

Kasa na wyciągnięcie ręki

System Versum umożliwia zdalną, całodobową kontrolę sytuacji w firmie. Chcesz wiedzieć, ilu masz klientów? Szukasz informacji na temat obecnej sytuacji w Twoim salonie? Wreszcie, czy chcesz kontrolować i optymalizować swoje wydatki? Jeśli tak, to system Versum jest właśnie dla Ciebie. Dzięki niemu szybko dowiesz się, jaki jest Twój obecny stan kasy. Sprawdzisz też, jakie w ostatnich godzinach pojawiały się wpływy z tytułu wykonanych usług.

Kontroluj system rezerwacji

Dzięki aplikacji Versum możliwe jest szybkie kontrolowanie listy rezerwacji i optymalizowanie – na jej podstawie – zarządzania personelem. Wraz z użytkowaniem Versum, kończą się kłopoty z brakiem, lub nadmiarem personelu. Wreszcie stanie się możliwe w pełni zdalne zarządzanie firmą i to bez obaw, że coś pójdzie nie tak. Rezerwacje online to jedna z głównych zalet systemu Versum.

Statystyki

System Versum umożliwia też prowadzenie zaawansowanych statystyk. Wreszcie będziesz mógł dokładnie sprawdzić – w różnych interwałach czasowych – swoje przychody i koszty. Co ważne – uzyskane w ten sposób informacje będziesz mógł szybko przerzucić do pliku Excel, a następnie wygenerować na ich podstawie wykresy graficzne.

Zużywaj materiały eksploatacyjne z głową!

Dzięki systemowi Versum możliwe jest zaawansowane zarządzanie zużyciem poszczególnych materiałów. Dzięki narzędziu, możesz szybko optymalizować zamówienia i zwiększać płynność materiałów które na co dzień wykorzystujesz. Zdajesz sobie przecież sprawę z faktu, że mądre zarządzanie bazą materiałową przeniesie się na większe przychody.

Rezerwacja oline

No Replies to "Kontroluj swoją firmę z Versum"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.