A może ciastko?

Wiele osób lubi słodycze, pewnie jeszcze więcej uwielbia usiąść w wygodnej kanapie z filiżanką kawy i dobrym ciastem do jedzenia. Niestety w dzisiejszych czasach, kiedy wszyscy jesteśmy tak zabiegani, bardzo ciężko znaleźć nam czas na taką przyjemność. Bardzo szkoda, że tak to wygląda, ale niestety taka jest prawda. Świat biegnie w bardzo szybkim tempie, żeby zanim nadążyć, musimy bez przerwy być w biegu.

Dlatego bardzo ciekawym popisał się jeden ze studentów pewnego uniwersytetu w Stanach Zjednoczonych. Pomysł polegał na tym, że będzie piekł i rozwoził ciasta z kremem dla wszystkich pracowników biurowych w jego mieście. Pracownikom tak się to spodobało, że zaczęli mu nawet płacić za te ciastka, aby dostawać jedno również w kolejnych dniach. Chłopak przez ponad pół roku rozwoził tak ciastka. Wiecie co jest najlepsze? Po tych 6 miesiącach zaproponowano mu, aby został właścicielem jednej z piekarni i cukierni w jednym. Ta sytuacja miała miejsce kilka lat temu. Teraz, ten sam chłopak, ma jedną z największych sieci cukierni w Ameryce. Ta bardzo ciekawa historia skłania nas do przemyśleń. Jak widać, wystarczy mieć niesamowicie kreatywny pomysł i dużą wyobraźnie, a w parę lat, ze studenta można stać się milionerem.

Może w Polsce jakiś student również powinien spróbować? Mamy wiele sposobów na to, aby wybrać przepisy na ciasta z kremem, które będziemy w stanie zrobić, mimo braku wielkich umiejętności. Nawet jeśli nie uda nam się osiągnąć czegoś takiego jak tamten chłopak z Ameryki, będziemy czuć satysfakcję, że pomagamy innym, a na pewno nie jeden z nich, okaże serce i zapłaci nam za naszą pomoc.

No Replies to "A może ciastko?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.