Twoje udane wydarzenie biznesowe na Mazurach

Chociaż Mazury kojarzą nam się jako miejsce wypoczynku, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby stały się one równie dobrym miejscem do robienia biznesu. Tym bardziej patrząc na ofertę naszego hotelu, który już od wielu lat organizuje konferencje na mazurach. Mamy ku temu odpowiednie wyposażenie w postaci sal konferencyjnych, jakie w sumie są w stanie zmieścić 250 osób. Dysponujemy wysokiej jakości ofertą noclegową oraz gastronomiczną. Naszym klientom udostępniamy również pełne wyposażenie techniczne, w tym sprzęt niezbędne do tego, by konferencje na Mazurach przebiegały w pełni profesjonalnie.

Do kogo kierujemy naszą ofertę?

W naszym hotelu organizujemy różne wydarzenia biznesowe. Do najbardziej popularnych należą różnego rodzaju konferencje, negocjacje oraz szkolenia. Mogą to być wydarzenia na skalę krajową oraz międzynarodową – nasz obiekt znajduje się w odległości niespełna 200 kilometrów od Warszawy. Dojazd do miejscowości obok nas – do Rudne Nida – jest prosty i bezproblemowy. Polecamy się jako organizatorzy pracowniczych wyjazdów. Jesteśmy odpowiednim wyborem dla wszystkich specjalistów od HR, który chcą wprowadzić w ekipie ducha motywacji i koleżeństwa. Nic lepiej nie łączy osoby pracujące ze sobą od wspólnej zabawy. Możemy podjąć się organizacji wielorakich atrakcji, łącznie z tymi, które będą odbywać się na jeziorze, do którego mamy dostęp. Nasz hotel posiada najlepsze noclegi – pokoje, apartamenty, a także prywatne domki i wille. Wyjazd integracyjny dla pracowników można dowolnie wzbogacić o różnego rodzaju kursy, szkolenia i inne formy na podnoszenie kwalifikacji kadry.

Praca i odpoczynek w jednym – co możemy zaoferować?

Oprócz świetnej lokalizacji, wielorakich możliwości spędzenia czasu oraz dobrego zaplecza do organizowania konferencji, oferujemy odpoczynek na wiele sposobów. W naszym hotelu działa centrum SPA&Wellness, a goście mogą korzystać z kręgielni i dostępu do plaży. Nasza oferta gastronomiczna zawiera dania z kuchni europejskiej oraz regionalne potrawy – w obu przypadkach bazujemy na wysokiej jakości produktach.

No Replies to "Twoje udane wydarzenie biznesowe na Mazurach"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.